پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: kKdNNDqH      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۴۰:۰۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۹
قائم مقام و مشاور مالی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در استان اردبیل عنوان کرد:

در دولت دوازدهم فعالیت های قرآنی در حوزه آموزش و پرورش گسترش خواهد یافت

قائم مقام و مشاور مالی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در بازدید از ستاد برگزاری سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور،‌ گفت: در دولت دوازدهم فعالیت های قرآنی در حوزه آموزش و پرورش گسترش خواهد یافت.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور، علی رمضانی که همراه با معاونین پرورشی و فرهنگی سراسر کشور از روند برگزاری این دوره از مسابقات بازدید می کرد، با ابراز رضایت از میزبانی خوب استان اردبیل، اظهار داشت: سیاست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت این است که تربیت نسل حاضر یک تربیت قرآنی باشد.

رمضانی با بیان اینکه تمام فعالیت ها و برنامه های حوزه پرورشی باید رنگ و بوی دینی و قرآنی داشته باشد، تصریح کرد: مسابقات قرآن یکی از بهترین برنامه هایی است که آموزش و پرورش با افتخار آن را برگزار می کندٰ‌ و انشالله برای سال آینده در استان تهران برنامه های خوبی جهت برگزاری مسابقات قرآن پیش بینی شده است.

وی دغدغه آموزش و پرورش را توسعه فعالیت های قرآنی دانست و خاطر نشان ساخت: در دولت دوازدهم توسعه و گسترش فعالیت های قرآنی بخصوص در حوزه آموزش و پرورش در قرار خواهد گرفت.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه