پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: 5K8uhiOs      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۲۲:۲۵:۳۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۶
در افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور بخش دختران عنوان شد:

توزیع ۴ میلیون کتاب احکام دین در بین دانش‌آموزان کشور

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۴ میلیون کتاب احکام دین بین دانش‌آموزان سراسر کشور توزیع شده است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، محمدرضا مسیب‌زاده در مراسم افتتاحیه مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان دختر در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر 4 میلیون جلد کتاب احکام دین در بین دانش‌آموزان کشور توزیع شده که این امر نقش به سزایی در آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ نماز و قرآن کریم داشته است.

مسیب زاده با اشاره به اینکه وزارت آموزش و پرورش در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت حافظان قرآن برنامه‌ریزی منسجم و هدفمندی پیش‌بینی کرده است، افزود: این برنامه‌ها به طور منظم انجام می‌شود و ما توانسته‌ایم در بین دانش‌آموزان کشور اقدامات بسیار خوبی انجام دهیم.

وی از برگزاری طرح نور و نور باران در کشور خبر داد و گفت: این طرح‌ها نیز با محوریت مدرسه و دانش‌آموزان توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود که نقش تاثیرگذاری داشته است.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: یکی دیگر از طرح‌های وزارت آموزش و پرورش در حوزه نماز، عترت و قرآن طرح یاوران نماز است که این طرح نیز همه‌ساله با استفاده از ظرفیت مدیران و دانش‌آموزان بسیار خوب برگزار می‌شود که امسال نیز با جدیت ادامه خواهد داشت.

محمد رضا مسیب زاده از سرمایه‌گذاری در حوزه قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان دختر خبر داد و تصریح کرد: دانش‌آموزان دختر نیز همانند دانش‌آموزان پسر از خدمات وزارت آموزش وپرورش به طور مناسب برخوردار می‌شوند.

مسیب زاده  برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان ویژه پسر در اردبیل را بسیار خوب و بسیار قابل قبول عنوان کرد و گفت: این مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد که انتظار می‌رود مسابقات ویژه دانش‌آموزان دختر نیز به طور منظم و باشکوه برگزار شود.

وی اظهار کرد: 33 تیم از استان‌های کشور در سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز ویژه دانش‌آموزان دختر شرکت کرده‌اند که در پایان از نفرات برتر با اهدای لوح سپاس و جوایز تجلیل و قدردانی می‌شود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه