پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: 10ZzgObJ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۲۲:۱۸:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۷
به میزبانی استان اردبیل

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن،‌عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش دختران آغاز شد

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز در بخش دختران در اردبیل آغاز به کار کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در مراسم افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان دختر سراسر کشور در سالن ولایت اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی وزارت آموزش و پرورش ترویج فرهنگ قرآن کریم در بین دانش‌آموزان است که در این زمینه دوازده عنوان کتاب با محوریت آیات الهی ویژه دانش‌آموزان در کشور به چاپ رسید که این یک اقدام بسیار مهم و سازنده در حوزه قرآن کریم، عترت و نماز است.

احمد ناصری افزود: این مسابقات در رشته‌های قرآن، نهج ‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز به صورت مجزا برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده و دختران دانش‌‌آموز تا 28 تیر ماه ادامه به رقابت خواهند پرداخت که دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان میزبان این مسابقات خواهد بود.

ناصری با اشاره به این که این مسابقات به مدت سه روز در بخش دختران در بخش‌های مختلف پژوهش قران برگزار می‌شود، بیان کرد: به طور حتم این مسابقات تاثیر بسزایی در  بالا بردن دانش قرآنی دانش‌آموزان دارد و سبب انس بیشتر دانش‌آموزان با قرآن می‌شود.

وی بیان کرد: با حمایت‌های انجام شده امیدواریم این مسابقه در بخش دختران نیز به بهترین نحو انجام شود و سبب تحقق اندیشه‌ها و اعمال قرآنی در جامعه شود، چرا که این موضوع از اهمیت بسزایی برخوردار است و باید این موضوع مورد توجه واقع شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل،‌ اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است که فرهنگ قرآنی را در بین دانش‌اموزان به طور همه‌جانبه ترویج دهیم و شاهد دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه