پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: Ptx6eJhA      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۳:۰۶:۲۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۰
در هنرستان های شهرستان نمین روی داد :

رویکرد هنرستان های شهرستان نمین با محوریت اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

هنرستان های شهرستان نمین با رویکرد اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال در سال تحصیلی جدید ، مدیریت خواهند شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل ،‌ حجت الاسلام والمسلمین صفر یوسف زاده با تجلیل و تقدیر از اقدام و عملکرد خوب آموزش و پرورش در این زمینه ، نیاز اصلی کشور را در تولیدی کردن همه مراکز ، نهادها و حتی خانواده ها ذکر نموده که با این کار توطئه اقتصادی دشمن شکست خواهد خورد .

امام جمعه شهرستان نمین با توصیه به کار کارشناسی و تخصصی در همه زمینه ها ، به منظور نتیجه گیری مطلوب ، پتانسیل های موجود در آموزش و پرورش را کم نظیر توصیف نموده که علاوه بر کار علمی ، دینی و تحقیقاتی در تربیت نیروی انسانی ماهر ، کارآمد و متخصص از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین نیز به تشریح برنامه های آموزش و پرورش شهرستان در جهت عملیاتی نمودن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) پرداخته و تربیت مهارتی و حرفه ای دانش آموزان را در این راستا بیان کردند .

انوش جعفری خانقاه خودکفایی آموزش و پرورش را در گرو تقویت مراکز علمی ، مهارتی عنوان نموده که در تولید نیروی کار برای جامعه اثر گذار می باشد .

جعفری اجرای طرح مزرعه مدرسه ای در مدارس روستایی را از اولویت های آموزش و پرورش شهرستان نمین عنوان کردند .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه