پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: aREo2cqP      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۳:۰۵:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۳
در قالب پروژه مهردر آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز روی داد؛

افتتاحیه طرح هجرت 3 در منطقه اصلاندوز

اردوی طرح هجرت 3 با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و همچنین زیبا سازی، تعمیرات و بازسازی محیط مدارس با همکاری بسیج دانش آموزی در اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل ، رییس اداره اداره آموزش و پرورش اصلاندوز با اشاره به اهمیت برگزاری اردوی طرح هجرت 3 گفت: این طرح سازنده که  با همکاری آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی در 10 مدرسه از مدارس منطقه برگزار می شود می تواند در ایجاد و بهبود امکانات فرهنگی و آموزشی  و کسب مهارتهای حرفه ای با بهره گیری از خلاقیت و تلاش خود دانش آموزان تاثیر بسزایی داشته باشد.

قدرت مهرآوران با اشاره به اینکه برگزاری این گونه اردوها موجب تقویت روحیه نشاط و سازندگی در بین دانش آموران می‌شود افزود: در این طرح دانش آموزان به فعالیت هایی از قبیل تعمیرات و بازسازی میز و صندلی مدارس و همچنین زیبا سازی، طراحی و نقاشی مدارس خواهند پرداخت.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری نیز هدف از اجرای طرح هجرت را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و محرومیت زدایی دانست.

 محرم بنیادی با اشاره به برگزاری طرح هجرت در سالیان گذشته از آمادگی کامل سپاه ناحیه عشایری برای اجرای هر چه بهتر طرح هجرت 3 با همکاری آموزش و پرورش اصلاندوز خبر داد و گفت: امیدواریم شرکت کنندگان در این اردو ضمن مهارت آموزی و سپری نمودن اوقات فراغت خود با کاری مفید و سازنده  جهت شاداب و آماده سازی فضای مدرسه برای استفاده دانش آموزان تلاش نمایند

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه