پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: TOGtohPV      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۱۳:۰۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۲
در جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان روی داد

اهدای لوح تقدیر به آموزش و پرورش استان در راستای کسب رتبه ممتاز در برگزاری راهیان نور دانش آموزی

در جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان، لوح تقدیر رییس قرارگاه مرکزی برگزاری راهیان نور سپاه و بسیج و نیز جانشین بسیج مستضعفین به آموزش و پرورش استان اهدا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل،‌ مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش به دنبال ترویج، تعمیق و تحکیم ارزش های دینی و دفاع مقدس در بین نسل جوان و نوجوان است و در طرح یاوران ولایت این هدف دنبال می شود.

احمد ناصری اظهار داشت: برگزاری طرح یاوران ولایت فرصت مناسبی برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بوده و در این راستا آموزش و پرورش با بسیج استان همکاری و مشارکت خواهد داشت.

ناصری افزود: تمامی حوزه هایی که به نحوی در تربیت دانش آموزان فعالیت دارند، جزو شرکای آموزش و پرورش محسوب می شوند.

رییس ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان در ادامه با اشاره به ظرفیت های آموزش و پرورش افزود: همکاری و تعامل خوبی با سپاه استان داریم و در برگزاری این طرح نیز اردوگاه مقدس اردبیلی با تمام ظرفیت در اختیار بسیج قرار خواهد گرفت.

ناصری در مورد برگزاری طرح هجرت نیز خاطر نشان ساخت: این طرح دو سر برد بوده و ضمن این که یک کار تربیتی برای تمرین مشارکت جویی و مشارکت پذیری در بین دانش آموزان است، موجب تجهیز و بهسازی مدارس محروم استان نیز می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اعلام آمادگی آموزش و پرورش برای ورود به این بحث افزود: تمهید مقدمات لازم از قبیل معرفی مدارس هدف انجام شده و مقرر شده است بمنظور تامین بخش مالی و اعتباری طرح، جلساتی با مسؤولین مربوطه استان برگزارگردد.

 مسوول سازمان بسیج دانش اموزی استان اردبیل نیز در ادامه این جلسه از حضور 300 نفر از دانش اموزان خواهروبرادر در اردوی طرح یاوران ولایت سال 96 خبرداد و افزود: این طرح نسبت به سال گذشته با نشاط تر و با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری و ورزشی برگزار خواهد شد.

نقی پور با اشاره به اینکه دو برنامه مهم تابستانی سازمان بسیج دانش آموزی که با همکاری آموزش و پرورش و بسیج سپاه استان برگزار می شود طرح هجرت 3 و ادوری یاوران ولایت بسیج دانش اموزی است افزود: این دو طرح بزرگ تربیتی و فرهنگی با حضور دانش آموزان انقلابی و بسیج در امر ارتقای سطح فرهنگی وتربیتی دانش آموزان درجامعه و مرمت ، باسازی و رنگ آمیزی مدارس در قالب طرح هجرت 3 در طول تعطیلات تابستانی همه ساله برگزار می شود.

گفتنی است طرح یاوران ولایت از 2 مرداد تا 12 مرداد با مشارکت بیش از 400 نفر از دانش آموزان بسیجی و عوامل اجرایی در محل اردوگاه مقدس اردبیلی برگزار شده و در این دوره برنامه های مختلفی از قبیل آموزش های کلاسی، فوق برنامه هاٰ محفل انس با قرآن، شبی با شهدا، دیدار و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم، استفاده از آبگرم سرعین و ... برای دانش آموزان برگزار خواهد شد.  

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه