پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: sucqot7a      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۶:۲۸:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۳
معاون آموزش متوسطه اداره کل

آموزشگاه های علمی بال های قوی در فرایند تعلیم و تربیت هستند

معاون آموزش متوسطه اداره کل با بیان اینکه آموزشگاه های علمی نقش ویژه ای را در امر یادگیری و توسعه فضاهای آموزشی دارند، گفت: آموزشگاه های علمی بال های قوی ، ارزشمند و موثر در فرایند تعلیم و تربیت هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، علی ورودی در همایش موسسین ومدیران مراکز آموزش علمی آزاد و زبان های خارجی شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین، با اشاره به اینکه شعار آموزش و پرورش همکاری نزدیک و صمیمانه با مراکز آموزشی آزاد می باشد، اظهار داشت: خروجی و برونداد این موسسات همانا به تربیت علمی دانش آموزان مستعد و کوشای استان منجر می شود.

به گفته ورودی یکی از سیاست های اصلی آموزش و پرورش پرکردن خلاهای احتمالی و تقویت بنیه علمی دانش آموزان با تقویت این مراکز می باشد.

معاون آموزش متوسطه در ادامه تصریح کرد: آموزشگاه علمی موفق، رغبت دانش اموزان برای ثبت نام، مجهز به امکانات علمی ، استفاده از معلمان مجرب، راهنمایی و هدایت درست دانش آموزان در مسیر درست آموزشی و تحول در دانش اموزان از نظر کمی و کیفی از ویژگی هایی هستند که یک آموزشگاه خوب باید دارا باشند.

علی ورودی همچنین با بیان اینکه صرف نگاه مادی به دانش اموزان آفت امروز آموزشگاه ها می باشد، تصریح کرد: پوشش دانش آموزان در مدارس غیر دولتی و آموزشگاه های آزاد همانند مدارس دولتی باشد.

ورودی در ادامه به اهمیت بکارگیری معلمان متخصص و متعهد تاکید کرد و گفت: امروزه ثابت شده که اگر 90 دقیقه در کلاس فعالیت آموزشی باشد دیگر نیازی به کلاسه های جبرانی نخواهد بود.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه