پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: sWgKvqfz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ ۱۳:۲۹:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۷

با معرفی منتخبین، مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در اردبیل به پایان رسید

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش پژوهشی پسران با معرفی نفرات برتر در هفت رشته برگزار شده به کار خود پایان داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور، در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که در سالن ولایت اردبیل برگزار شد،‌ با تقدیر از ۱۲۰ منتخب این مسابقات در پنج رشته نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز و تفسیر با حضور مسئولان وزارتی و استانی به انجام رسید.

مسؤول برگزاری مسابقات و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان اردبیل اظهار کرد: در طول برگزاری این مسابقات اقدامات متعددی را انجام دادیم تا این مسابقات در رشته های مختلف پژوهشی قرآن، عترت و نماز با مطلوبیت به انجام برسد.

مصطفی کافی شکل گیری ستاد اجرایی و کمیته بندی این مسابقات با تعیین شرح وظایف، رایزنی با دانشگاه محقق اردبیلی و مجتمع فرهنگی ولایت برای برگزاری این مسابقات، تهیه شرایط مناسب برای حضور اساتید و داوران این مسابقات و انتخاب اکیپ پزشکی و تیم مشاوره علمی پژوهشی را با هدف ارتقای خودباوری و اعتماد به نفس دانش آموزان از اقدامات انجام شده برشمرد.

کافی هماهنگی با سایر دستگاه ها و ادارات و مکاتبه با نهادهای دولتی و غیر دولتی را برای برگزاری مطلوب این مسابقات یادآور شد و بیان داشت: از رسانه های مختلف اعم از ملی و استانی و شبکه سراسری قرآن در پوشش شایسته این مسابقات قدردانی می کنیم.

وی گفت: در جریان برگزاری این مسابقات سعی شد تا دانش آموزان با مراکز تاریخی، طبیعی و گردشگری استان اردبیل اعم از موزه مردم شناسی، شورابیل و آب های گرم سرعین آشنا شوند.

مسؤول برگزاری مسابقات پذیرش بیش از ۶۰۰ نفر از دانش آموزان، سرپرستان و تیم داوری را در جریان برگزاری این مسابقات یادآور شد و ادامه داد: مسابقات دختران نیز از ۲۵ تیرماه در اردبیل آغاز خواهد شد.

در این مراسم در کنار تجلیل از منتخبین در رشته های مختلف تواشیح و مداحی برگزار و در یوم جمعه عرض ادب به محضر ولی عصر (عج) انجام شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه