پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: nRNsqzys      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۵:۵۴:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۳
موفقیتی دیگر برای استان اردبیل

کسب مدال ارزشمند طلا توسط هنرجوی اردبیلی در پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کشور

در پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کشور مدال ارزشمند طلا توسط هنرجوی اردبیلی کسب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش اردبیل، پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستانهای کاردانش در راستاي كيفيت بخشي به آموزش هاي مهارتي و ارتقاي سطح علمي و كارگاهي  هنرجويان شاخه كاردانش، همچنين شناسايي نخبگان مهارتي از طريق ايجاد رقابت علمي و عملي سازنده و ترويج فرهنگ كار و كارآفريني، معرفي توانمندي هاي هنرجويان و قابليت هاي هنرستان هاي كاردانش كشور با حضور 261 هنرجو ( 144 پسر و 117 دختر) در مرحله عملي كشوري از 19 لغایت 21 تیر ماه در استان آذربایجان غربی شهر ارومیه برگزار شد.

در این دوره از مسابقات در بخش پسران نواحی یک و دو اردبیل و منطقه مشگین شهر در رشته های پرورش عمومی دام، پرورش زنبور عسل و  باغبانی  واجد دانش آموز منتخب اعزامی هستند.

همچنین در بخش دختران ناحیه 2 اردبیل در رشته های عکاسی دیجیتال و طراحی بسته بندی دارای دانش آموز منتخب اعزامی هستند.

و در نهایت پس از آزمون عملی، از استان اردبیل علی سلیمانی کردقشلاقی از هنرستان شهید احدی ثمرین ناحیه 2 اردبیل با کسب مدال طلا در رشته پرورش و تولیدات زنبور عسل  رتبه اول کشوری را از ان خود و استان اردبیل نمود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه