پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: NExTtbb5      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۲:۵۱:۵۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۱
گروه بررسی محتوای آموزشی و پرورشی اداره کل برگزار کرد

برگزاری جلسه شورای بررسی وتحلیل محتوای آموزشی وپرورشی استان

جلسه¬ شورای ¬بررسی وتحلیل محتوای آموزشی وپرورشی استان بامحوریت هشتمین جشنواره تولید محتوای¬الکترونیکی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، در جلسه شورای بررسی و تحلیل محتوی آموزش و پرورش معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی ضمن تشریح اهداف جشنواره تولید محتوی الکترونیکی گفت: در جهت شناسایی و توسعه توانمندیهای همکاران ودانش آموزان، تعمیق یادگیری و تسهیل در درک مفاهیم پیام، آموزش عینی و ملموس پدیده های دور از دسترس و بهره مندی مناسب و شایسته از تکنولوژیهای جدید در مدارس،  هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی برگزارمی شود.

برات سلیمی افزود: این موضوع مرتبط با آموزشهای ترکیبی و چند رسانه ای است که در این نوع آموزش ترکیب روش ها و فنون و منابع اطلاعاتی و بکارگیری آنها در یک محیط یادگیری معنادار بصورت تعاملی دوسویه انجام می شود .

وی ادامه داد: از ویژگی های برنامه آموزش به روش یادگیری ترکیبی ایجاد محیط یادگیری تدریس موثر متناسب با سرعت شخصی و سطح و سبک فردی و محیط یادگیری توام با استقلال و اعتماد به نفس ، تفکر خلاق و تفکر انتقادی بویژه در زمینه حل مسئله و... اشاره کرد.

   در ادامه رئیس گروه بررسی محتوای آموزشی و پرورشی استان گفت: در راستای سند تحول بنیادین نظام آموزش ‌و پرورش و برنامه درسی ملی هشتمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی ویژه دانش آموزان، معلمان و دومین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دانش آموزان با نیازهای ویژه به منظور تولید محتوای چندرسانه‌ای متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان، استفاده هوشمندانه از آن و بهره مندی از فناوری های نوین و رسانه های متنوع درآموزش ویادگیری در حال برگزاری است.

عظیم کوهی تصریح کرد: با توجه به ایام تعطیلات تابستانی مدیران محترم مدارس مفاد کامل دستورالعمل مربوطه را که طی نامه شماره606/9295- 4/3/96 جهت ارسال به مدارس به نواحی ومناطق ارسال شده است به اطلاع دانش آموزان ومعلمان برسانند.

کوهی اعلام کرد: گروه های شرکت کننده شامل دانش‌آموزان: دانش‌آموزان پایه ششم دوره‌ی ابتدایی،  دوره‌ی متوسطه اول و دوم، هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و كاردانش (كلیه مدارس اعم از مدارس دولتی، غیردولتی، مدارس استعدادهای درخشان و مدارس استثنایی و...) ، معلمان (مربیان)، آموزگاران و دبیران دوره‌ی ابتدایی و متوسطه‌ی اول و دوم، كلیه شاغلین مدارس عادی، استثنایی، غیردولتی و استعدادهای درخشان و...، هنرآموزان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و كاردانش، دانشجو معلمان و مدرسان دانشگاه فرهنگیان می باشد. که جهت شرکت در جشنواره، بایدتا آخرمهرماه96به سامانه ثبت نام در شبکه ملی مدارس ایران(رشد) به نشانی http://roshd.ir   مراجعه و پس از ثبت نام کد رهگیری دریافت نمایند.ضمنا لینک ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتردرخصوص جشنواره درسایت اداره کل تحت عنوان فراخوان هشتمین جشنواره تولیدمحتوای الکترونیکی بارگزاری شده است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه