پورتال اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل استان اردبيل
کدمطلب: RCsXoOwK      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۱۵:۵۳:۵۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۱
دبیر سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور عنوان کرد:

کتابت 114 جلد قرآن کریم توسط دانش آموزان استان اردبیل

دبیر سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور گفت: اتفاق معنوی که در این دوره از مسابقات روی داد، از 8 جلد قرآن کریم که توسط دانش آموزان استان کتابت شده است به نیت امام هشتم در افتتاحیه سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور رونمایی شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور، وحید سید هاشمی با بیان اینکه کتابت 114 جلد قرآن کریم نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اسلامی بی سابقه می باشد، اظهار داشت: یکی از این 114 جلد قرآن کریم توسط آستان قدس رضوی بعنوان سند دانش آموزی ثبت و در موزه نگهداری خواهد شد.

سید هاشمی افزود: این قرآن های دستنویس در غرفه های نمایشگاهی که در محل برگزاری این دوره از مسابقات دایر می باشد، در معرض دید شرکت کنندگاه و میهمانان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات  در 14 رشته و دو بخش آوایی و پژوهشی برگزار خواهد شد، خاطر نشان ساخت: بخش پژوهشی این دوره از مسابقات به میزبانی استان اردبیل در حال برگزاری می باشد.

دبیر سی و پنجمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور با اشاره به اینکه از هر استان 17 نفر (دختر و پسر) به همراه 100 نفر مربی و سرپرست در این مسابقات حضور دارند، گفت: 150نفر از کارکنان اداره کل آموزش و پرورش با همدلی و به احترام قرآن، عترت و نماز با هم همکاری میکنند.

وحید سید هاشمی با عنوان اینکه نماد های بومی استان از جمله  محل برگزاری مسابقات در معرض نمایش قرار گرفته است، تصریح کرد: محلی هم برای پاسخگویی به شبهات احتمالی دانش آموزان با حضور اساتید مجرب استانی برای استفاده دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

سید هاشمی همچنین از مشاوره پزشکی و بهداشتی خبر داد و خاطر نشان ساخت: سعی کرده ایم توانمندی گردشگری استان را برای میهمانان عزیز معرفی کنیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه